Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
28.12.2020
Jsme oficiální e-shop značky STIHL.
  Nově u nás také nakoupíte  on-line s doručením k Vám domů. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Bezpečná práce s motorovou pilou
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Výrobky firmy STIHL je možno zakoupit výhradně v kvalifikovaných, autorizovaných prodejnách STIHL.Odborní prodejci Vám rádi poskytnou kompetentní poradenskou službu, důležité pokyny pro správný a racionální provoz strojů a profesionální záruční a pozáruční servis.

 

DLOUHÁ TRADICE

Historie společnosti STIHL sahá do roku 1926, kdy Andreas Stihl založil s několika spolupracovníky nevelkou strojírenskou firmu. Roku 1929 Stihl představil svůj "dvoumužný stroj na kácení stromů", který je všeobecně pokládán za vynález první přenosné řetězové pily. V poválečných letech započal trvalý růst firmy STIHL, představovaný nejen vývojem dnes legendárních modelů pil, ale i stálým zvyšováním obratu a rozvojem výrobní základny. Kromě původních závodů v německém Waiblingenu přibyly výrobní provozy v USA, Brazílii, Švýcarsku, Rakousku a montážní závod v Číně. Důraz na inovace, uplatňování světových progresivních technologií i poznatků vlastního výzkumu - to jsou základy na kterých stojí proslulá kvalita a spolehlivost produktů STIHL.
Zárukou zachování těchto principů i do budoucna je rodinný charakter podniku, vlastněného navzdory postupující globalizaci výhradně sourozenci Stihlovými, dětmi zakladatele firmy, v čele s Hansem Petrem Stihlem.

V roce 2012 Dr. Nikolas Stihl přebírá ve firmě STIHL funkci předsedy správní rady. Hans Peter Stihl je jmenován čestným předsedou, Eva Mayr-Stihlová zůstává místopředsedou dozorčí rady. Tím je zajištěno, že strategické vedení firmy bude v budoucnu i nadále vymezeno potomkům zakladatele firmy.

STIHL V ČESKÉ REPUBLICE

Navzdory silným obchodním překážkám byla značka STIHL už od šedesátých let i v Česku, zejména u odborné veřejnosti, poměrně známá a pro mnohé byl název firmy přímo synonymem pro motorovou pilu špičkové kvality.
Teprve po roce 1991 začal systematický prodej výrobků firmy STIHL v tehdejším Československu. Nejprve prostřednictvím filiálky společnosti STIHL Rakousko,poté byla v roce 1993 založena společnost Andreas STIHL, spol. s r.o., jako dceřiná společnost koncernu STIHL a výhradní distributor výrobků značky STIHL a VIKING pro Českou republiku. Hlavním úkolem bylo v první fázi vybudování sítě regionálních obchodních partnerů, garantujících prodej a servis na úrovni standardu firmy. K dnešnímu dni má firma rozsáhlou síť přibližně 150 autorizovaných prodejců pokrývající rovnoměrně území ČR. V roce 1999 přesídlila česká pobočka STIHL do nově vybudovaného vlastního distribučního střediska v Modřicích nedaleko Brna, které svým moderním vybavením a kapacitou odpovídá několikanásobnému zvýšení obratu, jehož firma během předchozích let dosáhla.

ZNAČKOVÝ SERVIS

V souladu s přesvědčením Andrease Stihla o tom, že "každý výrobek je tak dobrý, jak dobrý je jeho servis" jsou produkty firmy STIHL na celém světě distribuovány výhradně prostřednictvím sítě značkových autorizovaných prodejců, kteří zajišťují rovněž pozáruční odborný servis.

Platební brána ComGate

Kde nás najdete

Jiráskova 935

252 63 Roztoky

Kontakty
Logo
(Po-Pá, 9-17 hod.)
Pavel Štěpánek
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz